Vítejte virtuální poutníci.

Na těchto stránkách se můžete dozvědět co všechno podnikáme se Sančou, kam se chystáme případně i jaké nápady se rodí v mé hlavě - ale ty bych neriskovala :o).

Novinky

Smečka se rozroste

30.12.2009 08:48
  Dnes v noci se narodily dlouho očekávaná štěňata. Pěkně vyrovnaný vrh - 3 holky, 3 kluci, tak si bude z čeho vybírat :o). Až budou fotky, dodám je. Počítám, že koncem ledna se na ně pojedu poprvé podívat.

Aktualizace parkurů

29.12.2009 09:47
Provedla jsem velkou a dlouho slibovanou aktualizaci parkurů pro rok 2009. Třeba někdy, v hodně vzdálené budoucnosti se mi povede doplnit parkury z let minulých. Zatím vyrážím do Nového roku s předsevzetím, že je budu aktualizovat průběžně. Mám strašně ráda pohádky .... :o)

Coursing v Liberci

19.12.2009 19:36
Když mi Petra Haspeklová nabídla možnost jet na coursingový trénink do Liberce, nezaváhala jsem. V kolonce toho, co si chceme se Sančou vyzkoušet byl coursing na prvním místě, tak proč to zbytečně odkládat. Naštěstí trénink byl naplánován až na 12,30 tak jsem si mohla užít i první den prázdnin a pospat si. Upřímně když jsem ráno vstávala tak jsem si docela nadávala - zima jako v Rusku a Saň rozhodně nevypadala nadšeně, že se někam jede. Hned jak jsem se Saníkem dorazila na místo, tak se zachovala jako správný dostihový chrt a na návnadu řvala jak pominutá. Nechala jsem ji běžet 3x. Asi si teď někdo řekne že je to hodně, ale opravdu ji znám a zdála se mi plná sil. Děkuju Petře, že mi pomohla dostat se na tento trénink a mohla jsem si otestovat na dalším ze psích sportů jak neuvěřitelně všestraného psa mám. A co že mi to tam zbývá na vyzkoušení? Obedience ... no jo - to se cvičí přece v České Lípě .... tak třeba příště  :o))
Záznamy: 4 - 6 ze 6
<< 1 | 2