Posuzování v Hradci a návštěva Jupí

25.01.2010 07:05

Tak mám za sebou první letošní posuzování. Tentokráte zimní Hradec. Závody, které pořádá Irača a Pavel mám obzvláště ráda, protože nejsou nikde zbytečné prostoje.

Ale upřímně závody v lednu? To mohou vymyslet jen bláznivý agiliťáci, kteří již od listopadu trpí abstinenčními příznaky :o).

V sobotu mi bylo ještě hej, by't teploměr ukazoval slabých -6C, ale ta neděle - strašná to předzvěst, když se ráno rtuť teploměru motala kolem -18C. Poznala jsem pravý význam rčení "rampouchy v nose". Neměla jsem moc na výběr - když jsem dýchala pusou, namrzaly mi rovnátka, když jsem dýchala nosem, měla jsem v něm rympouchy. Ideální bylo nedýchat. Navíc mi tento den mi přinesl zajímavý poznatek - zimní závody je nutné posuzovat s kočkou nebo alespoň s pořádnou opicí :o). Parkury dodám později, až je poupravím podle skutečnosti. 

Po cestě zpět jsem se zastavila za Jupí (i když ještě nevím která to je). Tímto se omlouvám Míše, že jsem ji tak dlouho zdržela, ale nešlo se od těch slaďoučkých miminek odloučit a zvláště, když vám jedno spí složené do ruky :o). Už se těším na další návštěvu :o).

A dohodly jsme se na jejím oficiálním jménu : Kewpie Černý faun